Kursy kitesurfingu

Lekcje i kursy kitesurfingu na każdym poziomie zaawansowania

Foil Kitesurfing

Strapless Kitesurfing

Od samego początku funkcjonowania Kitestrefy posiadamy licencję PZKite, która daje gwarancję szkoleń na najwyższym poziomie zgodnie z międzynarodowymi standardami. Podczas kursu zapewniamy opiekę licencjonowanego instruktora, który poprowadzi szkolenie na najnowszym sprzęcie. Każdy uczestnik w trakcie zajęć poza niezbędnym sprzętem wyposażony zostaje w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz walkie talkie niezbędne do sprawnej komunikacji z instruktorem. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo – poza łatwym akwenem do nauki zapewniamy asekurację motorówką.

Tworzymy idealne miejsce dla wszystkich! U nas możesz rozpocząć kurs od 0 lub kontynuować przygodę od wybranego poziomu. Pełen kurs kitesurfingu składa się z IV poziomów, po których zakończeniu staniesz się samodzielnym kitesurferem.

kursy kitesurfingu z licencją PZKite

Szkolenie kitesurfingowe
krok po kroku

Zapewniamy szkolenia kitesurfingowe dla osób o różnym poziomie doświadczenia. Wszystkie kursy kitesurfingu Hel odbywają się pod okiem instruktorów z uprawnieniami IKO i PZKite.

szkolenia kitesurfingu na wszystkich poziomach

Poziom I

Szkolenie rozpoczyna się od części teoretycznej tzw. intro, podczas której kursant opanuję umiejętność prawidłowego przygotowania sprzętu, nauczy się systemów oraz zasady bezpieczeństwa i zapozna się z teorią okna wiatrowego. Po opanowaniu podstawowej wiedzy kursant jest gotowy, aby zdobyć umiejętności w sterowaniu latawcem oraz generowaniem mocy latawcem i pływaniem bez deski – bodydrag – w linii wiatru i pod wiatr. Poziom I kończy się wykorzystaniem systemów bezpieczeństwa w praktyce na wodzie.

Poziom II

Kursant opanowuje bodydragi do deski oraz zapoznaje się z poprawną pozycją przedstartową. Kolejnym etapem są już pierwsze starty z deską, po których nabywa się umiejętność pływania w ślizgu w lewą i prawą stronę oraz świadomego zatrzymywania się w miejscu. Poziom II kończy się wykonaniem akcji Self Rescue.

Poziom III

Podczas, gdy kursant wykona swoje pierwsze halsy z deską nabywa umiejętności poprawnej pracy latawca i generowanie odpowiedniej mocy podczas pływania. Dodatkowo uczy utrzymywać się na wysokości względem wiatru, kontrolować prędkość czy krawędziować deskę podczas pływania. Poziom III kończy się wykonywaniem regularnych zwrotów podczas pływania.

Poziom IV

Kursant poznaje panujące prawo drogi na wodzie oraz swobodnie porusza się po akwenie wśród innych osób uprawiających sporty wodne. Poszerza swoje kitesurfingowe umiejętności o przejście do pozycji Switch czy wykonanie prostych skoków.

Szkolenia dla zaawansowanych

Dla osób, które opanowały wszystkie umiejętności opisane w IV Poziomach mamy ofertę szkoleń dla zaawansowanych. W naszej ofercie możecie skorzystać ze szkoleń na desce foil przy łagodnych warunkach wiatrowych, czy desce strapless tzw. deską kierunkową, która jest idealną alternatywą dla deski Twin Tip w pływaniu przy słabym wietrze.

Lekcje i
Szkolenia kitesurfing

Indywidualne i grupowe lekcje kitesurfingu. Wybierz pakiet godzin i zarezerwuj termin.

2h

INDYWIDUALNE GRUPOWE
420/ os 300/ os

4h

INDYWIDUALNE GRUPOWE
800/ os 560/ os

6h

INDYWIDUALNE GRUPOWE
1140/ os 780/ os

8h

INDYWIDUALNE GRUPOWE
1440/ os 1000/ os

12h

INDYWIDUALNE GRUPOWE
2040/ os 1380/ os

20h

INDYWIDUALNE GRUPOWE
3000/ os 2000/ os
+20H w ofercie indywidualnej 135 / h (za osobę) dla grup już od 100 / h (za osobę).

SZKOLENIA DLA ZAAWANSOWANYCH

Foil kitesurfing

1h

INDYWIDUALNE
220/ os

Wave/strapless kitesurfing

1h

INDYWIDUALNE
220/ os

Podczas lekcji i kursów zapewniamy

opiekę licencjonowanego instruktora

nowoczesny sprzęt kitesurfingowy

kamizelkę asekuracyjną

kask asekuracyjny

łączność z kursantami
kartę IKO i PZKite

Zarezerwuj kurs lub lekcje kite

Wypełniając formularz i klikając "zarezerwuj" akceptujesz politykę prywatności serwisu kitestrefa.pl oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.